Ostrov pohody 2020

Jsme rádi, že jste navštívili naše webové stránky a chcete se zúčastnit doplňkové hry k letošnímu ročníku Ostrova pohody. Ikdyž se nemůžeme vidět při soutěžích jako každý rok přímo na místě, věříme, že se užijete tento adventní čas a vydáte se společně s námi do Betléma. 😉

Vzhledem k tomu, že v poslední době jsme všichni po většinu času zavření doma a sedíme u počítače, Vaším úkolem bude každý den trochu protáhnout nohy a navštívit jedno místo ve Žďáře nebo jeho nejtěsnějším okolí. Cestou si připomeneme nejslavnější vánoční příběh, splníme několik úkolů a na konci…

Jak na to?

Na této stránce zveřejníme v pondělí 14. 12. místo venku ve městě, kde najdete zadání prvního úkolu. Po jeho splnění získáte krátké heslo/odpověď/kód. Vždy nejpozději následující den dopoledne pak zveřejníme na této stránce pokračování příběhu a zadání místa úkolu pro další den. Zobrazit informace si ale může jen ten, kdo zadá správně vyluštěné heslo z předchozího dne.

Úkolů a soutěžních dnů bude celkem 7. V ideálním případě si každý den uděláte krátkou procházku a splníte jeden úkol. Pokud některý den nebudete moci, nebo soutěž objevíte později, nezoufejte, úkoly lze plnit zpětně. Je samozřejmě možné, že si je splníte naráz třeba poslední den (nicméně pro tuto možnost doporučujeme mít v telefonu datový tarif, abyste nemuseli běhat ven/domů/ven/domů/…).

…na konci v Betlémě se dozvíte, kde na Vás bude čekat drobná odměna. 

Místa úkolů budou v rámci možností podrobně popsána, nicméně může se stát, že kartička s úkolem třeba „zmizí“. Pokud toto zjistíte, neprodleně nás prosím kontaktujte na e-mailu ostrovpohody@rrzdarsko.cz a my Vám pomůžeme a sjednáme nápravu. Všechny úkoly budou označeny tímto logem.

Při plnění úkolů buďte prosím k druhým ohleduplní a dodržujte aktuální vládní nařízení.

Upozornění:
Organizace 25. přední hlídka Royal Rangers Žďársko se zavazuje, že veškeré údaje budou použity pouze pro potřebu hry v rámci Ostrova pohody a po jejím skončení budou tyto údaje vymazány a nebudou nikde publikovány.

Úkol 1

V době, kdy Maria s Josefem očekávali narození miminka, vydal tehdejší císař Augustus příkaz, aby se v celé říši provedlo sčítání lidí. Každý se musel vydat do města, ze kterého pocházela jeho rodina. A tak Josef s Marií opustili Nazaret a vydali se na náročnou cestu do města Betléma.

Když po dlouhém a únavném putování dorazili za brány Betléma, všude bylo plno lidí a Josef marně hledal volné místo, kde by se mohli ubytovat. Procházeli městem, ale všechny hostince už byly obsazené. Ani u posledních dveří Josef nepochodil. Jediné, co mohl mu hostinský nabídnout, byla stáj pro dobytek za branami města. Josef s Marií se tam tedy vydali a konečně si mohli odpočinout.

První úkol naleznete na informačním panelu, který je vedle stojanu na kola a cca 50m od parkoviště na Zelené hoře

https://mapy.cz/s/folunutome

A pokud jste na Zelené hoře ještě nebyli, tak si ji nezapomeňte prohlédnout. 🙂

Úkol 2

Pro zobrazení dalšího místa s úkolem musíte zadat správnou odpověď na předchozí otázku. Odpověď je zadejte jako číslo nebo slovně.

Úkol 3

Pro zobrazení dalšího místa s úkolem musíte zadat správnou odpověď na předchozí otázku. Odpověď zadejte bez mezer a malým písmem.

Úkol 4

Pro zobrazení dalšího místa s úkolem musíte zadat správnou odpověď na předchozí otázku. Jako odpověď zadejte pouze číslo. Tolerance je 2.

Úkol 5

Pro zobrazení dalšího místa s úkolem musíte zadat správnou odpověď na předchozí otázku. Kód, který jste získali zadejte bez diakritiky a malým písmem.

Úkol 6

Pro zobrazení dalšího místa s úkolem musíte zadat správnou odpověď na předchozí otázku. Odpověď zadejte jako číslo.

Úkol 7

Jako potvrzení o splnění šestého úkolu nám zašlete požadovanou fotku. Po jejím ověření Vám zašleme na e-mail heslo s přístupem na finálový úkol.

Zadejte heslo, které jste obdrželi.

Copy link
Powered by Social Snap