Tábor

Po stopách ztraceného ananasu

30. 7. 2023

12. 8. 2023

Křídla

3500 Kč

6 - 14 let

Paní důchodkyně Uršula Rádsetoulalová se obrátila na organizaci Kůkl ohledně ztraceného velmi vzácného ananasu.

Kůkl je mezinárodní organizací, která se zabývá vyhledáváním všelijakých ztracených věcí. Tato vyhledávací organizace působí po celém světě a nemá žádnou trvalou základnu. Dočasné pracoviště si zřizuje vždy v místě ztracené věci. Organizace razí speciální taktiku vyhledávání ztracené věci až po 4 až 5 měsících od nahlášení ztráty dané věci. Tato speciální taktika jí přináší až 99% pravděpodobnost nalezení hledané věci. Během 4 měsíců organizace střádá různé poznatky od dalších lidí a připravuje promyšlený plán pátrání. Zároveň Kůkl shání okolo 40 nezletilých dobrovolníků z dané oblasti, kteří jsou ochotni pomoci s pátráním přímo v terénu. Po tomto všem se organizace věnuje dva týdny hledáním ztracené věci, většinou pak s dobrým výsledkem.

Paní Rádsetoulalová pochází z malé osady Kundratice poblíž Žďáru nad Sázavou v České republice. Uvedla, že naposledy svůj vzácný ananas viděla právě v této osadě. Kůklu se podařilo najít dočasnou základnu poblíž tohoto místa – na táborové základně v Křídlech.

Jménem vyhledávače Kůkl si Vás dovoluji požádat o pomoc. Pokud máte jakékoliv informace o ztraceném ananasu, neváhejte nás kontaktovat. Pakliže je vaše touha pomoci stařence Uršule, přihlaste se jako dobrovolník a přidejte se k nám. Ananas budeme hledat od 30. července do 12. srpna 2023.

Xavier Simpson
ředitel organizace Kůkl, a.s.

Doplňující informace

Protože chápeme, že se ne každý nachází v příznivé životní situaci, rozhodli jsme se dát vám prostor volit ze tří možných cen. Můžete si tedy vybrat, jestli chcete zaplatit základní cenu 3500 Kč, sponzorovanou 3000 Kč nebo sponzorskou cenu 4000 Kč. Kapacita je omezena – s přihlášením proto dlouho neotálejte.

Podrobné informace naleznete v přiloženém souboru.

Soubory ke stažení

Online přihláška

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.