Krajská víkendovka 2018

Honza P.

V nádherný prosluněný víkend, který připadl na první říjnovou sobotu a neděli, se konala historicky první společná víkendová akce hlídek z Vysočiny. Necelých 100 účastníků se sjelo z 25., 27., 31., 33. a 44. Přední hlídky. Akce se konala v lanovém parku Outdoor Domanín a pro děti i dospělé byli připraveny různé sportovní i adrenalinové aktivity na celý den.

Všichni si mohli prolézt lanové překážky, zahrát si paintball, překonat své limity na bungee runningu, zjistit svou přesnost na lukostřelbě, zkusit se nepotopit na paddleboardu nebo zjistit, kdo rychleji poběží v aquazorbingové kouli. Některým stačilo k vyblbnutí i blízké dětské hřiště. Na začátku dne chodili jednotlivé hlídky po svých skupinách, ale odpoledne dne se děti tak promísili, že se všichni shromáždili až u hromadného focení.

Než se začalo stmívat, rozdělal se oheň, a každý se mohl opéct špekáček. Někteří potom odjeli do svých domovů a zbytek se přemístil do bystřické Orlovny, kde byl pro všechny nachystán večer s různými hrami a soutěžemi.

Ráno proběhlo hromadné balení, úklid a společná bohoslužba a jelo se domů. Víkend si všichni užili a snad za rok bude zase jiná společná akce.

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.