Ostrov pohody 2022

Tereza Vítová

V adventním čase jsme již tradičně připojili ruce k dílu jako v minulých letech a pomohli na Ostrově pohody s doprovodným programem. Letos se účastníci akce mohli ve volných chvílích mezi divadelními představeními zabavit na stanovištích, které je přenesli do pohádek.

Celkem jsme připravili 5 stanovišť. Pomáhali jsme Popelce, kdy se děti staly holoubky a pomáhaly přebírat luštěniny, aby Popelka mohla na bál. Kdo toužil po tom, aby mu zlatá rybka splnila přání, musel se chopit prutu a vylovit celý rybníček. Pomohli jsme vrátit spadlou hvězdu Deničku zpátky na oblohu. Některé děti se nechaly zlákat lstivým Grinchem a pomohly mu ukrást Vánoce. Poté, co ukradly všechny dárky z domečků ale zjistily, že Vánoce se ukrást nedají. Na posledním stanovišti si pak děti poskládaly ovečku z různých dílků, které dostaly za splnění úkolů na předchozích stanovištích.

Ostrov pohody se těší velké oblibě a hojné účasti dětí. Aby si doprovodný program mohly všechny děti užít, bylo zapotřebí spojit síly vedoucích i dětí ze schůzek spolu s jejich rodiči a pozvat i naše další kamarády z hlídky, jak ze Žďáru, tak z Bystřice.  Jsme rádi, že nám byla organizátory opět svěřena důvěra a všem kdo pomáhal patří velký dík. 

HTML galerie Zonerama

© Karel Omes, Ostrov pohody. Vybrané fotky zveřejněny se souhlasem.

Další fotky k shlédnutí na stránkách Ostrova pohody:

https://www.zonerama.com/rrzdarsko/Album/7623362

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.