Volání divočiny 7

Vít Petr

I přes nevlídné počasí Vysočiny se sedm dobrodruhů vydalo na dlouhou a náročnou cestu za poznáním hranic svých možností. Dobrodružství začalo v pátek v Milovech, odkud jsme vyrazili na dlouhou cestu k Devíti Skalám. Zde jsme venku přečkali tuhou a mrazivou noc.

Druhý den nás čekala dlouhá cesta přes vysoké kopce a dlouhá pole k jejich cíli. Cesta vedla přes malou vesnici Fryšavu, kde jsme potkali spoustu lyžařů a turistů a dále nás cesta zavedla až na Medlov, kde jsme museli přejít malou zasněženou bažinu, abychom se dostali ke studánce na druhé straně. Tam na nás čekal oběd a krátký odpočinek, po kterém jsme se vydali směrem na Nové Město na Moravě, abychom došli ke Třem křížům. Odtud jsme se vydali na táborovou základnu do Křídel, kde byl náš cíl – malý dřevěný srub, zasloužený odpočinek a teplo z krbu.

V neděli se hrál airsoft, u kterého se všichni pořádně odreagovali. Po obědě jsme se pak vydali do Olešné na vlak, kterým jsme vrátili zpátky domů do Žďáru. Po více než 30 km v těžkém terénu a zimě jsme letošní ročník Volání divočiny všichni ve zdraví přežili 🙂

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.