Výlet do Domanína – Lanový park

Honza P.

V prosluněnou jarní sobotu 12.5. jsme vyrazili na první letošní výlet do lanového parku v Domaníně. Poté, co jsme se dokodrcali motoráčkem do Rozsoch, vydali jsme se na zhruba 6km pouť přes pole, louky, lesy do cíle naší cesty.

Tam na nás čekal již Pavel, který hned na úvod vybalil svou paintballovou výbavu a začal nás instruovat. Vyzkoušeli jsme si různé varianty her, během kterých někteří poznali, že i malá kulička dokáže udělat pořádnou modřinu. Navíc, když se střílí do vlastních…

Po krátké svačině a blbnutí na dětských prolézačkách se začali všichni chystat do sedáků. Opět proběhla nezbytná instruktáž a poté se již první odvážlivci vydali na náročnou cestu vysokých lanových překážek. Někteří bojovali o každou překážku a někteří to měli jako hodně pohodovou procházku. Po nějaké době však všichni překonali své limity a zdárně dorazili do cíle v podobě lanovky.

Poté už nastal čas se pomalu sbalit a vyrazit zpět na vlak. Tímto však dobrodružství rozhodně neskončilo… I já jsem se přesvědčil, že přehlednutí se o jeden řádek v jízdním řádu může znamenat téměř dvou hodinové čekání na další vlak. Děkuji tedy rodičům, kteří pro nás nakonec přijeli a odvezli nás domů.

Lanový park se všem líbil a snad někdy v budoucnu vyrazíme znovu.

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.