Zahradní slavnost aneb 20 let!

Honza P.

V letošním roce slaví naše přední hlídka 20 let od založení. Za tuto dobu jsme díky Bohu mohli zorganizovat více než 30 táborů, bezmála 100 víkendovek a nespočitatelné množství schůzek. Víceméně vše je možné vidět na stránce historie chronologicky.

Během těchto akcí prošlo našimi řadami několik desítek členů, z nichž někteří se stali dalšími vedoucími, a několik stovek dalších účastníků.

Rozhodli jsme se proto, že kulatiny oslavíme na konci srpna na tábořišti při zahradní slavnosti. Nachystán byl vzpomínkový koutek s rekvizitami z minulých táborů, opékalo se prase, bylo přichystáno bohaté občerstvení a hlavně se hodně povídalo. I přes termínově nabitý přelom srpna a září a chladné a deštivé počasí se na tábořišti sešlo více než 70 bývalých i současných členů, dětí, rodičů i podporovatelů. Velitel přední hlídky Pavel Svoboda přiblížil počátky i současnost oddílu. Mezi průběžným občerstvením se pouštěly vzpomínkové videa, které Pavel příležitostně komentoval. S příchodem tmy postupně účastníci odcházeli a nakonec hrstka statečných ještě klábosila u večerního ohně.

Vzpomínkové video je věnováno všem, kteří nemohli s námi na oslavě být a i těm, kteří video již viděli, ale chtěli by se podívat znovu. Omlouváme se všem, kteří jsou tam vícekrát, omlouváme se všem, kteří tam nejsou tolikrát, jak by mohli být a děkujeme za pochopení všech, protože ne všechny fotky jsou úplně korektní… 😉

V souvislosti s výročím vznikl i rozhovor s Pavlem, který si můžete přečíst na hlavním webu royalrangers.cz.

Poznámka: Úplně na konci se do popisku vloudila chybička. Předposlední tábor má být správně Statečné srdce: Boj Roberta Bruce. Až poté je Letní tábor pro rodiče s dětmi.

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.