Hobit: Expedition

Pavel Svoboda

V posledních srpnových dnech proběhl ve spolupráci s Outdoor Domanín putovní tábor pro děti od 12 let a dospělé. Tohoto ročníku se zúčastnilo 10 účastníků, kteří během 5 dnů procestovali kus krásné Vysočiny. Začátek byl na tábořišti v Křídlech, kde zdolali za pomocí lana buk 25m vysoký, aby se zachránili před zákeřnými vrrky. Druhý den následoval pochod s GPS směrem na Domanínský rybník, kde proběhla velká námořní bitva o zlobří poklad a odpoledne účastníci prolezli lanový park v Domaníně u areálu rekreačního zařízení Borovinka a vyzkoušeli si chůzi po vodě na blízkém rybníku.

Během své poutě ve stopách Bilba Pytlíka a za vydatné pomoci Gandalfa prožili i následně nejedno dobrodružství. Na rozhledně v Karasíně museli uniknout ze zajetí nepřátel z vysoké věže; v obci Vír zdolali via ferrata; následoval Pyšolec; kouzelná štola u Štěpánova, kde nakonec přechytračili i Gluma a získali prsten moci; larpová bitva se skřety o poklad trpaslíků na Zubštejně a ubránění ukořistěného pokladu v paintballové bitvě na Aušperku.

Předposlední den ukázali i svou odvahu a vytrvalost a dorazili do cíle své výpravy znovu na tábořiště v Křídlech. Dobrák Bilbo nakonec všechny překvapil tím, že otevřel své spižírny a tak nakonec se jedlo i pilo a vzpomínalo. Jejich cesta a dobrodružství tím ale zdaleko nekončí…

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.