Víkendovka

Hraničářův učeň 2023: Obléhání Sonderlandu

16. 6. 2023

18. 6. 2023

Křídla

300 Kč

od 8 let

Čtyři dny cesty obchodní lodě severozápadním směrem od břehů Skandie se při příznivém větru a klidném moři nachází ostrov Sonderland. Vláda pevné královské ruky je zde již téměř zapomenutou historií a přepychem minulých věků. Namísto silného sjednoceného království je vláda nad zemí roztříštěna mezi jednotlivá města a jejich správce.

Na jižní straně ostrova v průlivu, kde se setkává Úzké moře s Bílým bouřlivým mořem, se nachází největší z nich – Livosk. Ne nadarmo bývalé královské město doposud neztratilo své výsadní postavení a věhlas díky svému zdánlivě nevyčerpatelnému ekonomickému i obchodnímu potenciálu. Když by se do tohoto města vrátil královský majestát, dlouholetý sonderlandský „status quo“ by byl výrazně narušen ve prospěch nového krále…

Králové Araluenu, Celtiky, Pikty a Skandie si nenechají tuto příležitost uniknout a svolávají své vojska. Jsi-li udatný a statečný, i na tebe čeká na bitevních polích Sonderlandu nehynoucí sláva.


Hraničářův učeň je celorepubliková larpová (z anglického Live Action Role Play, česky hraní rolí naživo) akce pro všechny starší 8 let.

Veškeré informace naleznete na webových stránkách akce.

Doplňující informace

Členové @rrzdarsko dostanou e-mail s informacemi, jak se mohou přihlásit.

Soubory ke stažení

Online přihláška

Účastníci schůzek 25. přední hlídky RR se mohou přihlašovat jedním kliknutím přes aplikaci Levitio.

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.