Jumanji

Petra Petrová

V naší chatě, ve které jsme se rozhodli společně strávit Velikonoce, jsme v průběhu ubytovávání objevili deskovou hru uschovanou pod postelí jednoho z účastníků. Vzhledem k tomu, že nás hra velice zaujala, rozhodli jsme se, že si ji zkusíme zahrát. Když jsme poprvé hodili kostkou, abychom se posunuli na hracím poli, ozvalo se děsivé zahřmění a objevily se blesky. Všechny nás to vyděsilo a dostali jsme do světa dosud neznámého, do světa jménem Jumanji. Jak se dostat ven?

Prvním úskalím našeho dobrodružství byli velcí komáři, před kterými jsme se museli schovat. Naštěstí se nám to podařilo a mohli jsme pokračovat dál. Další překážkou v cestě k cíli bylo stádo zeber, před kterými jsme museli utéct. Bohužel se nám to nepovedlo a utrpěli jsme četná zranění. I přesto jsme museli pokračovat dál. Jumanji je nevyzpytatelné místo. Po prodírání džunglí jsme stáli před velkou řekou nad útesem. Jediná cesta ze hry vede přes řeku. Bylo tedy potřeba postavit most. I když nám to dalo spoustu práce, přes řeku jsme se dostali a mohli jsme pokračovat ve hře. Po dlouhé a náročné cestě jsme se potřebovali posilnit. Objevili jsme pštrosí vejce, které nás dostatečně nasytilo na další dobrodružství. To přišlo brzy v podobě rozzuřených orangutanů, kteří nám rozkradli věci a snažili se nás zneškodnit kokosy. Vše jsme naštěstí zachránili a chybělo nám pouze pár políček pro návrat domů. Zkusili jsme tedy opět hodit kostkou s obavou, co nás čeká dál, ale byli jsme mile překvapeni. Po zahřmění jsme se ocitli zpátky v chatě, konečně jsme opustili Jumanji.

Hru jsme důkladně zakopali, aby se tato situace už nikdy neopakovala. Zážitky z tohoto dobrodružství v nás zůstanou navždy.

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.