Ringoturnaj Kraje Vysočina 2014

Petra Petrová

Tuto sobotu jsme vyrazili na další Ringoturnaj do Jihlavy. Letošní ročník měl 49 účastníků, což oproti minulému roku byl nepatrný nárůst. Za nás se účastnili dva týmy a další dva draftované týmy z Brna. Všichni jsme hráli v nejstarší kategorii Oldech, kde se letos sešlo sedm týmů.

Měli jsme to trochu složitější, protože nás bylo pět na dvě tříčlenné družstva. Honza s Pavlem se rozhodli, že zkusí hrát ve dvou a Lídu nám protentokrát nechali, aby hrála s Martinem a se mnou.

Na 3. místě se umístila „naše“ brněnská farma ve složení Kuba, Štěpán a Andrej. 🙂 Po těžkých zápasech, kde jsme se přetahovali doslova o každý bod, náš tým vybojoval krásné 2. místo. Pavel s Honzou, i přes svůj požehnaný věk, to celé, zcela nečekaně, vyhráli. V kategorii AR si to mezi sebou rozdali jihlavské Přední hlídky. Na prvních dvou místech se umístili borci z 33. PH a na třetím místě zástupci 27. PH.

Ráno bylo sice 9°C, a ikdyž někteří z nás doufali, že budeme v tělocvičně, nakonec jsme byli venku na hřišti. Postupem času už to bylo lepší a dokonce když jsme končili, tak vylezlo i sluníčko. Hrálo se dobře, všichni byli dobře naladění a skvěle jsme si to užili. Těšíme se na další ročník.

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.