Zimní ringoturnaj Kraje Vysočina 2016

Pavel Svoboda

V termínu 27. 2. 2016 naše hlídka zorganizovala již 3. ročník ringoturnaje pro spojenou kategorii Junior a Old, tentokrát ve Žďáru nad Sázavou. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů, z toho 4 týmy od nás, 2 týmy z Jihlavy (33. PH), jeden tým z Velkého Meziříčí (44. PH) a jeden tým z Brna (24. PH).

Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým a dva nejlepší týmy ze skupiny postupovali do finálové skupiny a zbývající dva týmy z každé skupiny hráli o 4 – 8 místo. Do finálové skupiny postoupili za naší hlídku dva týmy, a to „čtyřka“ ve složení Pavel, Honza a Lída a překvapení turnaje „trojka“ v sestavě Matěj, Petra a Růža. Tuto dvojici doplnili oba týmy z Jihlavy. Ve finálové skupině se odehráli kvalitní a vyrovnané zápasy, které skončili tímto pořadím:

  1. 25. PH „čtyřka“
  2. 33. PH 1
  3. 25. PH „trojka“
  4. 33. PH 2

Každý tým si na turnaji zahrál dostatečnou porci 6 zápasů. Některým to však po skončení turnaje ještě nestačilo, tak si dali několikerý nášup. Závěrem lze konstatovat, že úroveň turnaje oproti minulým ročníkům opět vzrostla, takže se jen můžeme těšit na další ročník.

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.