Schůzky

Schůzky probíhají od září do června zpravidla na adresách uvedených kluboven. V případě změn dáváme vědět rodičům sms nebo e-mailem. Doporučujeme sledovat náš Google kalendář, kde se změny aktualizují jako první.

Pro školní rok 2021/2022 přijímáme nové členy. Zváni jsou děti od 5 let.

Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Dejte nám taktéž vědět předem, pokud máte zájem poslat své dítě na schůzku poprvé. Děkujeme.

V Bystřici nad Pernštejnem se scházíme každou středu od 16h do 17:30 v budově vedle pošty.

Vstup je přímo z Masarykova náměstí. Následuje krátká chodba a schody.

Ve Žďáře nad Sázavou se scházíme také každou středu od 16:30 do 18h (doporučujeme sledovat kalendář, viz. info o tělocvičně) v prostorách bývalé Mateřské školky.

Vstup je z ulice Libická vpravo od autobusové zastávky. Vchází se brankou a pokračuje se podél pravé strany budovy až k dřevěným dveřím.

Zhruba 1x za měsíc se scházíme v tělocvičně na 2. ZŠ ve Žďáře nad Sázavou, a to vždy v úterý od 17h do 18:30. V týdnu, kdy je tělocvična, zpravidla není středeční schůzka.

Vstup je od zadní strany školy naproti vstupu do Sportovní haly. Projde se brankou vedle točitého schodiště a podél školy se dojde ke schůdkám u zadního vchodu.

Jedeme i na "Instáči"

Copy link
Powered by Social Snap