Schůzky

Schůzky probíhají od září do června zpravidla na adresách uvedených kluboven. V případě změn dáváme vědět rodičům sms nebo e-mailem. Doporučujeme sledovat náš Google kalendář, kde se změny aktualizují jako první.

Pro školní rok 2020/2021 přijímáme nové členy. Zváni jsou děti od 6 let.

Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat nebo rovnou přijít na schůzku. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

V Bystřici nad Pernštejnem se scházíme každou středu od 16h do 17:30 v budově vedle pošty.

Vstup je přímo z Masarykova náměstí. Následuje krátká chodba a schody.

Ve Žďáře nad Sázavou se scházíme také každou středu od 16:30 do 18h (doporučujeme sledovat kalendář, viz. info o tělocvičně) v prostorách bývalé Mateřské školky.

Vstup je z ulice Libická vpravo od autobusové zastávky. Vchází se brankou a pokračuje se podél pravé strany budovy až k dřevěným dveřím.

Zhruba 1x za měsíc se scházíme v tělocvičně na 2. ZŠ ve Žďáře nad Sázavou, a to vždy v úterý od 17h do 18:30. V týdnu, kdy je tělocvična, zpravidla není středeční schůzka.

Vstup je od zadní strany školy naproti vstupu do Sportovní haly. Projde se brankou vedle točitého schodiště a podél školy se dojde ke schůdkám u zadního vchodu.

Copy link
Powered by Social Snap