Schůzky

Schůzky probíhají od září do června zpravidla na adresách uvedených kluboven. V případě změn dáváme vědět rodičům přes sms (WhatsApp) nebo e-mailem. Doporučujeme sledovat náš Google kalendář, kde se změny aktualizují jako první.

Pro školní rok 2022/2023 přijímáme nové členy. Zváni jsou děti od 5 let.

Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do oddílu, můžete nás kontaktovatRádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Dejte nám taktéž vědět předem, pokud máte zájem poslat své dítě na schůzku poprvé. Děkujeme.

Přihláška do oddílu:

prihlaska-25ph.pdf

Obnovení členství:

obnoveni-clenstvi-25ph.pdf

Bystřice nad Pernštejnem

Schůzky s dětmi od 5 do 14 let se ve školním roce konají každou středu od 16 h do 17:30 zpravidla v budově vedle pošty v Bystřici nad Pernštejnem.
Vstup je přímo z Masarykova náměstí. Následuje krátká chodba a schody.

Žďár nad Sázavou

Ve Žďáře nad Sázavou se scházíme s dětmi od 5 do 11 let také každou středu od 16:30 do 18:30 v prostorách bývalé Mateřské školky.
Vstup je z ulice Libická vpravo od autobusové zastávky. Vchází se brankou a pokračuje se podél pravé strany budovy až k dřevěným dveřím.
Zhruba 1x za měsíc se scházíme v tělocvičně na 2. ZŠ ve Žďáře nad Sázavou, a to buď v úterý nebo v sobotu od 17 do 19 h. V týdnu, kdy je tělocvična, zpravidla není středeční schůzka.
Vstup je od zadní strany školy naproti vstupu do Sportovní haly. Projde se brankou vedle točitého schodiště a podél školy se dojde ke schůdkám u zadního vchodu.

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.