Volný čas není nuda 2016

Již počtvrté jsme na začátku září, přesněji 7. 9. 2016 od 14:00 do 17:00, prezentovali naši organizaci na akci Volný čas není nuda u kulturního domu ve Žďáru nad Sázavou. Letos bylo opět o něco více účastníků, mimo nás např. Pionýři, sbor dobrovolných hasičů, zájmový kroužek stolního hokeje, Kolping, orientační běžci, florbalový oddíl a další.

Smyslem akce je představit dětem organizace, které ve Žďáře a jeho okolí fungují a pomáhají jim smysluplně vyplnit volný čas. Stejně jako loni byla celá akce zaštítěna Krajem Vysočina a celým odpolednem provázel komentátor. Každá organizace měla opět prostor cca 5 minut říci něco o své činnosti na mikrofon.

Naše organizace připravila pro děti několik stanovišť. Děti si mohli vyzkoušet na protékající řece Sázavě aquazoorbing, vysokou lanovou překážku, slalom na chůdách a nově si letos mohli nechat namalovat originální umělecké dílo na obličej nebo na ruku. Počasí nám také vyšlo, návštěvníků byl dostatek a celkově se akce vydařila. S některými se snad uvidíme i na schůzkách…

Copy link
Powered by Social Snap