Volný čas není nuda 2023

Honza Pečenka

I v letošním roce jsme se počátkem září zúčastnili již 12. ročníku tradiční akce Volný čas není nuda. Naší letošní účastí jsme začali již druhou desítku.

Oproti předchozím rokům jsme naši prezentaci pojali komorněji a jednodušeji. Na prvním stanovišti jsme nachystali program ve formě křížovky, za jejíž vyluštění si děti i dospělí z řad veřejnosti mohli opéct marshmallow na přenosném ohništi. Druhým stanovištěm byla larpová aréna, kde si všichni zájemci mohli vyzkoušet měkčené meče a zastřílet si s luky.

„Volný čas není nuda“ je největší krajský veletrh volného času, který každororočně na začátku září organizuje Rada dětí a mládeže Kraje Vysočina ve všech pěti okresních městech kraje Vysočina.

I díky slunečnému počasí se akce těšila vysoké návštěvnosti. Na všech našich stanovištích bylo skoro pořád plno, takže oddechnout si všichni vedoucí mohli až po skončení. O tom, že akce měla úspěch svědčí i to, že nachystané křížovky jsme museli jít dotisknout a z připravených letáčků nám skoro nic nezůstalo.

Uvidíme, zda se s někým potkáme na schůzkách nebo nějakých akcích. 🙂

HTML galerie Zonerama

Další fotky k shlédnutí na Zoneramě RDMKV:

https://eu.zonerama.com/Radadetiamladezekrajevysocina/Album/10375334

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.