Labyrint

Matěj Petr

[Legenda] Co když se jednoho dne probudíš a zjistíš, že jsi zavřený v Labyrintu? V místě, kde si nemůžeš být ničím jistý. Dokážeš přežít za hranicemi svých možností? Chce to bystrou mysl, silné tělo a týmového ducha. Překonáš tuto výzvu?

Začátkem srpna se v Křídlech shromáždili ti nejodvážnější dobrodruhové. Jejich cílem nebylo nic menšího než uniknout z obávaného Labyrintu. Na deset dní pak zmizeli v rozlehlých a neprostupných lesích.

Úkol byl jasný, leč o to těžší. Museli zmapovat okolí svého tábořiště a zjistit, jakým způsobem se z Labyrintu dostanou. Netrvalo dlouho a brzy věděli, co musí získat, aby se dostali ven. Tak začal zběsilý hon za kódy, které jim měly pomoci ke svobodě.

Zkoušky, před kterými dobrodruhové stáli prověřili jejich týmovou spolupráci, fyzickou kondici i schopnost vypořádat se s logickými hlavolamy. Čekali je netradiční soutěže, boj s obyvateli Labyrintu i úkoly, které museli řešit všechny týmy společně. Kromě toho si každý dobrodruh vybral speciální funkci a zdokonaloval své schopnosti v různých oblastech táborového života.

Nakonec vše dobře dopadlo. Z Labyrintu všichni unikli a také zjistili, jak uniknout i z labyrintu v našich životech. Takže až se příště ztratí, budou vědět, jak se z labyrintu dostat ven…

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.