Tábor

Letní tábor pro rodiče s dětmi 2024

11. 8. 2024
17. 8. 2024
Křídla
2800 Kč*
5 - 12 let

I v letošním roce chceme umožnit zájemcům z řad rodičů vrátit se do dětských let a jet se svými dětmi na tábor, strávit společně s nimi letní týden v pěkné přírodě a prožít různá dobrodružství. Tábor je určen dětem do 12 let včetně. Od rodičů se očekává pomoc s přípravou programu a pomoc při práci v kuchyni.

Program bude trochu volnější s ohledem na mladší děti, přesto plný zajímavých aktivit. Těšit se můžete např. na lanové aktivity, vodní hrátky, skluzavku, bojovky, noční hry, workshopy, táboráky.

Doplňující informace

Přihláška se vyplňuje pouze online a je platná až po zaplacení. Uzávěrka přihlášek a termín platby je 30. 6. 2024. Kapacita tábora je omezena.

Protože chápeme, že se ne každý nachází v příznivé životní situaci, rozhodli jsme se dát vám prostor volit ze tří možných cen. Můžete si tedy vybrat, jestli chcete zaplatit základní, sponzorovanou nebo sponzorskou cenu.

  • Základní cena je 2800 Kč (1 dítě + 1 rodič), která reálně pokryje potřebné náklady na tábor.
  • Sponzorovanou cenu ve výši 2500 Kč si můžete zvolit v případě, že se nacházíte ve složitější finanční situaci, nebo na tábor například posíláte více dětí a nemůžete si dovolit platit cenu základní.
  • V případě, že chcete naopak pomoct jinému dítěti, aby se na tábor mohlo dostat nebo jen chcete podpořit naši práci, můžete v přihlášce zvolit cenu sponzorskou 3100 Kč.

Každé další dítě/sourozenec má vždy cenu 2500 Kč.

Soubory ke stažení

Online přihláška

Účastníci schůzek 25. přední hlídky RR v Bystřici n/P a ve Žďáře n/S se mohou přihlašovat jedním kliknutím přes aplikaci Levitio.

Cena je vždy platná za 1 dítě + 1 rodič – proto se rodiče vyplňují na druhé a čtvrté pozici.

Letní tábor pro rodiče s dětmi 2024

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.