Mafie

Matěj Petr

Poslední říjnové dny jsme strávili v Chicagu. Dostalo se nám té pocty pracovat pro mafiánskou rodinu Kankini. Naše práce začala slibně a naši mafiánští bossové se těšili na tučný zisk z přenášení návykových látek. Pak se ale vše zvrtlo, když nás začala chytat policie. Bylo nám jasné, že nás musel někdo zradit. Po večerním programu složeného z chval a krátkého kázání nás navštívil don Kankini. Ten nás pověřil úkolem najít zrádce za každou cenu.

Druhý den ráno jsme začali s výpalným z okolních podniků. Jako dva týmy jsme mezi sebou soupeřili, kdo bude mít v podnicích větší vliv. Výherní tým získal peníze a hned je proměnil s jedním místím obyvatelem za informaci o hledaném zrádci. Tak jsme mohli vyškrtnout několik podezřelých. Odpoledne jsme se vydali za další indicií. K ní nás navedl zatčený mafián. Bylo to pomocí dalších indicií, a tak jsme při hledání prošli skoro celé Chicago. Výsledek ale stál za to. Další mafiáni zbaveni podezření. Den jsme zakončili tradičním večerním programem a nakonec jsme se zúčastnili mafiánského galavečera, zakončeného skvělým filmem.

Další den nás čekala dopolední bitva s konkurenční mafií. Naším cílem bylo získat nahrávku s hlasem zrádce. Naši nepřátelé ji nedali zadarmo a bitva byla dlouhá a nelítostná, ale nakonec se nám podařilo zpacifikovat bojovníka, který měl u sebe hledanou nahrávku. Tak se nám podařilo identifikovat zrádce. Vyrazili jsme ho hledat, abychom ho mohli dopadnout a potrestat. Když jsme ho našli, byl postřelený jedním mafiánem. Zjistili jsme, že i kdybychom ho zabili, je to marné, protože policie má dost důkazů na usvědčení celé mafiánské rodiny. Nabídl nám, že když mu pomůžeme do úkrytu, bude nás varovat před vpádem policie do mafiánského sídla a nebudeme stíháni. Dlouho jsme se nerozmýšleli a vyrazili do rušného města. Onen úkryt byl totiž v domě jednoho z místních. Problém byli výše postavení mafiosové, kteří stále chtěli zrádce zabít, a tak jsme se jim museli vyhýbat. Bylo to náročné, ale povedlo se. Večer nebyl o nic méně zajímavý než uběhlý den. Čekali nás skvělé chvály a krásné slovo. Hned poté přišla varování od zrádce, že se chystá policejní zátah. Hned jsme vyrazili pryč a vyčkali, než práce policie skončí.

Poslední den jsme si u snídaně přečetli výtisk novin, kde se psalo o zatčení a rozprášení rodiny Kankini. Všichni jsme byli rádi, že jsme nezůstali na špatné straně. A s tímto pocitem jsme se rozjeli zpět do svých domovů ke svým rodinám.

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.