Víkendovka

Ringoturnaj RR 2024

8. 5. 2024
12. 5. 2024
Křižanov
1600 Kč
6+

Připojte se k největšímu celostátnímu setkání Royal Rangers v České republice – Ringoturnaji! Na čtyři dny se sejdou royalisté z celého Česka, aby prožili nezapomenutelný zážitek plný ringa a mnoha dalších her.

V Ringoturnaji nejde jen o soutěžení na hřišti. Především jde o vytváření nezlomných pout přátelství a vzájemných vztahů mimo hřiště. Neoficiální slogan akce je: „Není důležité zúčastnit se, ale vyhrát. Ale ne tak úplně vyhrát, jako vyhrát si!“

A to není vše! Kromě sportovního vyžití je pro děti připraven doprovodný turnaj v larpu a deskových hrách a bohatý doprovodný program, kde si děti mohou vyzkoušet střelbu z luku, kuše, jízdu na lodích, kreativní vyrábění a mnoho dalšího. Nezapomeňte na večerní programy, kde se spojuje radost ze hry s duchovním poselstvím Božího slova.

Přijďte a buďte součástí Ringoturnaje, kde se setkáváme jako přátelé a odcházíme jako rodina!

Doplňující informace

Termín pro přihlášení a uhrazení základního poplatku ve výši 1600 Kč/osobu je 20. 3. 2024. Poté se ceny navyšují.

I v letošním roce je možné si objednat tričko. Cena je 340 Kč a termín pro objednání je do 14. 4. 2024. Náhled v souborech ke stažení níže.

Veškeré informace naleznete na webu www.ringoturnaj.cz.

Soubory ke stažení

Online přihláška

Účastníci schůzek 25. přední hlídky RR v Bystřici n/P a ve Žďáře n/S se mohou přihlašovat jedním kliknutím přes aplikaci Levitio.

Ringoturnaj RR 2024

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.