Ringoturnaj RR Junior-Old 2016

Pavel Svoboda

V posledních květnových dnech se naše hlídka zúčastnila dalšího ročníku Ringoturnaje pro kategorie Junior a Old v Hostěnicích u Brna. Vyslali jsem 1 tým do kategorie Old a 1 tým do kategorie Junior.

Turnaje se letos zúčastnil v obou kategoriích rekordní počet týmů. Oba naše týmy srdnatě bojovali a v kategorii Old se absence jednoho hráče v poli (tým hrál ve dvou lidech, normálně hrají 3) projevila až v semifinále, kde náš tým narazil na neznámé borce z Dobrušky a prohrál. Proti našemu týmů hrálo i slunce, které svítilo nepříjemně do očí… Třetí místo je myslím v dané situaci výborným výsledkem.

Juniorská kategorie byla velmi vyrovnaná, což se projevilo už v základní skupině. Náš juniorský tým ze skupiny přesto postoupil, porazil i prvního soupeře ve vyřazovací části turnaje a byl vyřazen až po těžkém boji 2:1 na sety dalším soupeřem z Jihlavy.

Důstojně jsme reprezentovali naši hlídku a upřímně řečeno na příští rok musíme více trénovat. I když není přece až tak důležité vyhrát, ale vyhrát si…

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.