Ringoturnaj RR 2023

Ringoturnaj je největší celostátní setkání Royal Rangers, kdy se na několik dní sjede několik set royalistů ze všech koutů republiky. Nejde jen o soutěžení a zápolení v ringu na hřišti. Jde především o kamarádství a vzájemné vztahy mimo něj. Hlavním tématem pro rok 2023 je téma superhrdinů, které nás bude provázet večerními programy. Neoficiálním heslem celého turnaje je: „Není důležité zúčastnit se, ale vyhrát. Ale ne tak úplně vyhrát, jako vyhrát si!“

Doprovodem celé akce jsou aktivity, které si děti mohou vyzkoušet, např. střelba z luku, kuše, jízda na lodích, různé vyrábění atd. V letošním roce jsou vyhlášeny i samostatné turnaje v larpu a deskových hrách. Součástí akce je vlastní soutěž Ranger roku. Je také přislíbena účast od Policie ČR, Armády ČR a VZP. Tyto instituce přislíbili zajímavé programy pro každého zájemce. Pro letošní ročník je také možné si objednat tričko za cenu 320 Kč. 

Více informací o akci naleznete na webových stránkách Ringoturnaje.

4. - 8. 5. 2023

Křižanov

1200 Kč*

6+

*Cena 1200 Kč platí pro členy 25. přední hlídky RR. Pro nečleny začíná základní cena na 1400 Kč viz. propozice na webu Ringoturnaje.

Soubory ke stažení

Online přihláška

Členové 25. přední hlídky RR se mohou přihlašovat přes aplikaci Levitio.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU"