Sjíždění Berounky

Honza P.

Po několikaleté odmlce jsme opět vyrazili na vodu. Vzhledem k tomu, že někteří z nás již mají rodiny, vybrali jsme klidnou a pohodovou Berounku. I tak se do kempu v Liblíně sjelo 25 účastníků.

Po volnějším prvním večeru, který jsme strávili mj. seznamovacími hrami a bojovou hrou s foukačkami, jsme se ráno vydali auty několik kilometrů proti proudu řeky do kempu v Nadrybech, kde začínala naše plavba. Počasí bylo takové nijaké a nikomu se nechtělo nijak zvlášť se potápět. Jelikož je Berounka taková línější, všichni měli možnost řádně posilovat své svalstvo. Po příjezdu zpět do kempu v Liblíně jsme ještě vyrazili na nedalekou zříceninu hradu Libštejn, kde jsme si zahráli airsoft.

Další dny probíhali v podobném duchu. Počasí nám přálo a naše kůže se pomalu zbarvovaly do hněda. Několikadenní plavbu jsme zakončili o necelých 70km níže po proudu v Račicích, kde nás dohnala pořádná dešťová průtrž.

Poslední den jsme za občasných dešťových přeháněk vyrazili na hrad Křivoklát. Měli jsme štěstí, protože jsme mohli shlédnout zajímavou prezentaci o sokolnictví a pohladit si jednoho drobného mazlíčka (fotky napoví… 🙂 ). Poté následovala neméně zajímavá prohlídka, po které jsme vyrazili na další štaci, a to do Chýnovských jeskyní v Českém krasu. Mladý průvodce se snažil co mohl a po jeho vysmáté prohlídce jsme se na parkovišti rozloučili a vyjeli do svých domovů.

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.