Zimní ringoturnaj RR 2019

Honza P.

V půli března se uskutečnil další ročník turnaje v ringu. Stejně jako předchozí rok dorazilo 11 týmů, které se chtěli po mrazivé zimě trochu zahřát a jen tak aby se neřeklo zkusit vyhrát. Objevili se zástupci z Brna, Rumburku, Zábřehu, Příbrami, VelMezu, Jihlavy a domácího Žďáru.

Po přivítání a vysvětlení organizace se naplno ve dvou tělocvičnách rozběhly zápasy. Už od začátku začali některé týmy zostra a bylo zjevné, že to bude náročný den.

Bojovalo se o osm postupových míst do čtvrtfinálového pavouka, ve kterém byl zkušebně nasazen vyřazovací systém na dvě prohry. Jinými slovy řečeno, jedna prohra ještě neznamenala úplné vyřazení. Nakonec se ukázalo, že nejsložitější na novém systému je akorát jeho vysvětlování.

Po těžkých zápasech ve vyřazovací části se nakonec na třetím místě umístili zástupci z Rumburka. O první místo si to rozdali hráči ze Zábřehu a domácí Žďár nad Sázavou, který nakonec s posledními zbytky sil uhájil svou neporazitelnost a získal sladkou odměnu.

Z reakce účastníků bylo jasné, že si dobře zahráli a i nový systém turnaje se jim líbil. Příští rok se snad opět sejdeme. Další obhajoba bude těžká…

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.