Ringoturnaj RR Junior-Old 2015

Pavel Svoboda

Letos se naše hlídka opět zúčastnila dalšího ročníku Ringoturnaje pro kategorie Junior a Old v Hostěnicích u Brna. Původně jsme chtěli vyslat dva zástupce do kategorie Old a jednoho do kategorie Junior, ale nakonec se situace vyvinula tak, že jsme sestavili pouze jeden tým, ve kterém byli dva zástupci Old a jeden Junior. Náš tým jsme tak oproti předchozím letům omladili o celých 16 let. Zřejmě nastal čas generační výměny, ikdyž kdo ví…

Turnaje se zúčastnilo 14 nejlepších týmů z celé republiky a obě kategorie hráli společně. Byli čtyři skupiny, dvě po čtyřech týmech a dvě po třech. Postupovali vždy dva nejlepší týmy ze skupiny a dále se již hrálo vyřazovacím způsobem.

Ve skupině jsme nezaváhali a s plným počtem bodů a bez ztráty setu jsme postoupili z prvního místa. Ve čtvrtfinále jsme se utkali s mladým talentovaným dívčím týmem z Jihlavy a po tříhodinové bitvě (z toho bylo 2,5 hodinové přerušení kvůli bouřce, kterou si zřejmě slečny přivolaly na pomoc) jsme postoupili do semifinále výhrou 2:1. V semifinále jsme porazili tým z Brna 2:0 a ve finále tým juniorů z Uherského Brodu po vyrovnaném zápase rovněž 2:0.

Podařilo se nám tak obhájit vítězství z loňského a předloňského roku. Děkujeme pořadatelům a těšíme se na příští rok. Rádi bychom zase zvítězili. Přijeďte nám to překazit!

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.