Velepadoušský sraz

Petra Petrová

Koncem října se na utajeném místě konal Velepadoušský sraz. Padouši, kteří se chtěli stát těmi nejobávanějšími mezi lidmi, museli projít komisí Velepadoušské rady. Rada hodnotila nejen schopnosti, ale i celkový vzhled a jméno padoucha. Jen někteří prošli přes tuto radu. Avšak to nebylo vše. Bylo zapotřebí předvést své schopnosti. Proto se všichni vybrání shromáždili a na zaznění gongu se rozeběhli po cvičišti, vzali si zbraň, která jim vyhovuje, a bojovali do posledního muže či ženy.

Druhý den bylo zapotřebí objevit i další schopnosti, které by se mohly u zločinů hodit. Proto se padouši vydali směr městys v nenápadném obleku ukázat své schopnosti. Dalším úkolem bylo postavit si sídlo, nedobytnou pevnost. Bohužel v průběhu stavení pevnosti někdo vykradl, i na tak střeženém a utajeném místě, všechno jídlo, a bylo zapotřebí jít obstarat potravu.

V nočních hodinách byli ti nejodvážnější vysláni na tajnou misi, ale protože byla tajná, víc se o ní nedozvíte. Zbylí padouši podstoupili cvičení na překážkách za snížené viditelnosti.

Následující den bylo zapotřebí zveřejnit největší úspěch – největší zločin, jaký kdy padouši udělali. Díky tomu se poznalo, kdo byl zatím nejúspěšnější. A odpoledne už se šlo do akce. Úkolem bylo odhalení Big Bosse jednoho z největších padoušských konkurentů. Nebylo to snadné, bylo potřeba pamatovat si i ty největší detaily, abychom zjistili jeho totožnost. 

A bylo to tu, dostat se k největšímu velepadouchovi a stát se jeho spojencem – cíl celého srazu. Cesta nebyla snadná, protivníci nebyli slabí, ale vybraní padouši nakonec zvítězili a splnili svůj úkol.

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.