Velepadoušský sraz

Koncem října se na utajeném místě konal Velepadoušský sraz. Padouši, kteří se chtěli stát těmi nejobávanějšími mezi lidmi, museli projít komisí Velepadoušské rady. Rada hodnotila nejen schopnosti, ale i celkový vzhled a jméno padoucha. Jen někteří prošli přes tuto radu. Avšak to nebylo vše. Bylo zapotřebí předvést své schopnosti. Proto se všichni vybrání shromáždili a na zaznění gongu se rozeběhli po cvičišti, vzali si zbraň, která jim vyhovuje, a bojovali do posledního muže či ženy.

Druhý den bylo zapotřebí objevit i další schopnosti, které by se mohly u zločinů hodit. Proto se padouši vydali směr městys v nenápadném obleku ukázat své schopnosti. Dalším úkolem bylo postavit si sídlo, nedobytnou pevnost. Bohužel v průběhu stavení pevnosti někdo vykradl, i na tak střeženém a utajeném místě, všechno jídlo, a bylo zapotřebí jít obstarat potravu.

V nočních hodinách byli ti nejodvážnější vysláni na tajnou misi, ale protože byla tajná, víc se o ní nedozvíte. Zbylí padouši podstoupili cvičení na překážkách za snížené viditelnosti.

Následující den bylo zapotřebí zveřejnit největší úspěch – největší zločin, jaký kdy padouši udělali. Díky tomu se poznalo, kdo byl zatím nejúspěšnější. A odpoledne už se šlo do akce. Úkolem bylo odhalení Big Bosse jednoho z největších padoušských konkurentů. Nebylo to snadné, bylo potřeba pamatovat si i ty největší detaily, abychom zjistili jeho totožnost. 

A bylo to tu, dostat se k největšímu velepadouchovi a stát se jeho spojencem – cíl celého srazu. Cesta nebyla snadná, protivníci nebyli slabí, ale vybraní padouši nakonec zvítězili a splnili svůj úkol.

HTML galerie Zonerama

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU"