Zážitkové odpoledne s Royal Rangers

David Balvín

Poslední srpnovou neděli se na našem tábořišti v Křídlech uskutečnilo zážitkové odpoledne pro všechny, kteří se chtěli blíže seznámit s naší organizací. I přes nepříznivou předpověď počasí, která se nakonec nenaplnila, dorazilo na 15 hodinu téměř 100 lidí.

První hodina a půl byla věnována akčnějším aktivitám – bungee-running, paintball či střílení z kuše. Bezesporu největším tahákem byla však jízda na čtyřkolce, která poskytla adrenalinový zážitek všem, kteří se odvážili. Pro ty, kteří preferovali klidnější aktivitu, byla připravena možnost výroby krásných náramků.

Kolem půl páté odpoledne nastala kulturní fáze programu, kdy na pódium vystoupila multižánrová křesťanská kapela NaPlno. Jejich rockové melodie rozhýbaly všechny přítomné a vytvořily úžasnou atmosféru.

Následovalo krátké představení činnosti naší přední hlídky a informace o plánovaných akcích. Na závěr probíhala volná zábava, kde se všichni účastníci mohli potkat, povídat si a si užít opékání a samozřejmě pojídání prasete, což dodalo akci skvělý rodinný pocit.

HTML galerie Zonerama

Podobné příspěvky

Dejte lajk našemu Instagramu...

...a nic Vám neuteče.